TRANSFER HİZMETLERİMİZ

White Sea Tour olarak temel ilke ve prensibimiz, müşteri memnuniyetini ve kaliteyi benimseyen uzun soluklu çözümler, kendi ekimiz ile özel ve önemli günlerinizi daima hatırlanacak birer güne dönüştürmeyi amaçlamaktır. Turizm taşımacılığı, Bayi geceleri, açılışlar, düğün organizasyonları, şirket toplantıları, kongre ve seminer organizasyonları, VIP transferleri ve şirket aktivitelerinin planlanmasında hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimize en iyi transfer hizmeti vermek, kuruluşumuzun temel amacıdır. Bu amaç doğrultusunda, süregelen kaliteli firma imajımızı devam ettirebilmenin anahtarının müşterilerimizin memnuniyetinde olduğunun farkındayız.

Bölgemizde transfer hizmeti veren firmalar arasında en güvenilir, rahat, konforlu ve profesyonel hizmet sunmayı amaçlayan firmamız, çalışanlarımızın esnek, düşünen, rekabetçi, yenilikçi, kalite yönetimi felsefesini yaşam biçimi haline getirmiş, değişime hızla ayak uydurabilen bireylerden oluşması temel avantajımızdır.

Araç filosunu tamamen müşteri odaklı geliştiren firmamız, müşterisine en iyi transfer hizmeti vermeyi hedeflemektedir. Filomuz ekonomik grup araçlar ile müşterilerin ihtiyacına cevap verebilmekte, lüks araçlarımız ile de segmente uygun kaliteyi sunabilmektedir.

Müşterilerimizin seyahatlerinde, tüm talep ve beklentilerini, en iyi ve en hızlı şekilde gerçekleştirmedeki kararlılığımızla sektöründe en uygun fiyat ve en iyi hizmet anlayışına sahip olan firmamız; kalite ve güvenilirliğiyle gurur duymaktadır.

Keyifli ve güvenli yolculuklar dileriz.

Turizm transfer

TURİZM TRANSFER

Yurt içi ve yurt dışı seyahat acentelerinin düzenledikleri turlar için ihtiyaç duyduğu transfer hizmetini, yüksek modelli modern araçlarımız ve eğitimli sürücü kadromuz ile sunmaktayız. Verdiğimiz hizmetlerimizde, müşterilerimizin kendi standartlarını baz alarak, ihtiyaçlarını ön planda tutarak belirledikleri kalite hedeflerine uygun araç tahsisi yapmaktayız.

Turizm transfer

FUAR, KONGRE, TOPLANTI TRANSFERLERİ

Kongre, fuar ve iş organizasyolarınızda, katılımcı sayınız ve müşteri profilinize göre, size alternatif taşımacılık ve ulaşım önerileri sunuyoruz. Biz bütçenize en uygun taşımacılk hizmetini sağlarken siz de işinize odaklanın. White Sea Tour vermiş olduğu kalite hizmetlerle her işinizi organize edip, sizlerin yerine temsil ediyor.

Turizm transfer

ÖZEL GÜNLERİNİZDE TRANSFER

İyi günde, kötü günde ve sonsuza kadar mutlu yaşamak için çıkılan bu yolda sizinleyiz. Düğün, aile toplantısı, açılışlar ve cenaze törenleri gibi özel transfer ihtiyaçlarınızı üstlenerek sizlerin sadece yaptığınız organizasyona konsantre olmanızı sağlıyoruz. Transfer adına herşey bizim ellerimizde güvende.

Turizm transfer

VIP TRANSFER

Firmanızın ya da organizasyonunuzun özel konuklarına son model ve son sistem teknolojilerle donatılmış araç filosuyla Şoförlü VIP transfer hizmeti sunuyoruz. Şehrin kargaşası ve trafiğini sizin yerinize biz düşünelim. Siz sadece Konforun, Güvenin ve Lüx yolculuğun tadını çıkarın.