Hakkımızda

Biz Kimiz?

1986 yılında  Akdeniz Turizm Servis Taşımacılık adıyla Personel Taşımacılığı, Araç Kiralama  hizmetine başlamış olup, günümüze kadar iş tecrübesini geliştirerek teknolojiyi yakından takip ettik.1990 – 2002 yılları arasında yurtdışından gelen misafirlerin gezi organizasyonlarında görev aldık. 2002 yılı sonrasında yurtiçi tur organizasyonlarına katılarak birçok yerli misafirin gezi anılarında yerimizi aldık.  2020 yılında White Sea Tour A grubu Seyahat Acentesi Türsab 12579 sicil numarası ile Turizm sektörüne katıldık.. Kurucumuz ve Yönetim Kurulu Başkanımız Nuri AKDENİZ önderliğinde  Tecrübeli Kadromuz, Konforlu  araçlarımız, hizmetteki farklı  anlayışımız ile siz değerli misafirlerimizin hizmetindeyiz. 

Organizasyonlarınızın proje aşamasından, başarılı bir şekilde sonlandırılmasına; organizasyonlar tamamlandıktan sonra desteklenmesi gereken süreçlere kadar 7/24 ulaşabileceğiniz, son dakika değişikliklerine ayak uydurabilen ve çözüm odaklı olmayı görev bilen bir ekip olarak  sürdürülebilir bir hizmet kalitesiyle her zaman yanınızda olmayı amaçlıyoruz.

Müşteri odaklı politikamız ve değişen ihtiyaçlara anında cevap verebilen dinamik yönetim kadromuzla mevcut piyasa şartlarında maksimum fayda ile çağın gerektirdiği tüm hizmetleri en kısa sürede hayata geçirmeyi ve değişime ayak uydurmayı ise her zaman ilke ediniyoruz.  
White Sea Tour ekibi olarak başarıya giden yolda fikirlerimizi ve deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.

Neler Yapıyoruz?

  • Yurt İçi ve Yurt Dışı Turlar
  • Günübirlik ve Konaklamalı Turlar
  • Dünya’nın her yerine Uçak Bileti ve Rezervasyonları
  • Otel Rezervasyonları
  • Siz misafirlerimizin isteği doğrultusunda Balayı ve tatil planlaması
  • Kongre Toplantı Organizasyonları
  • Sağlık Turizmi
  • Vize Takip İşlemleri
  • 9-50 Kişilik yeni model araç filomuzla, söförlü transferler

Misyonumuz;
Tecrübeli, uyumlu, eğitimli, çözüm odaklı  ve her geçen gün kendini geliştiren ekibimizle güncel teknolojiye ve trendlere adapte bir şekilde her zaman daha iyi olan hizmeti sunmayı hedefleyen, müşterisinin maddi ve manevi  çıkarlarını gözeten, samimiyetten uzaklaşmadan profesyonel bir firma olarak misafirlerimize kaliteli ve sürdürülebilir bir hizmet sunmaktır.

Vizyonumuz;
Geliştirdiğimiz yenilikçi proje ve programlarla Turizm ve organizasyon alanında White Sea Tour markasının bilinirliğini önce bölgemizde, akabinde küresel ölçekte arttırmak; saygın, güvenilir, anlaşılır ve ülkesini en iyi şekilde temsil eden; profesyonelliğin yanı sıra tutku ve özenle çalışmaktan hiç vazgeçmeyen, mükemmeliyetçilik anlayışını daha yükseğe taşıyan bir firma olma standartlarına ulaşmaktır.

.


login