Karadeniz Turu

WHİTE SEA TOUR FARKI İLE %50 KAPSİTE İLE SINIRLI LÜKS OTOBÜSLER İLE KUŞADASI , SÖKE, NAZİLLİ VE AYDIN ÇIKIŞLI 5 GECE 6 GÜN KARADENİZ YAYLALARI VE BATUM TURU


Lüks Araçlarımız İle , En Güzel Mevsimde Büyülü Güzellikleri Yaylalarda Tabiatın Güzellikleri İle Dolu Karadeniz Turu ve Vize -Pasaport Zorunluluğu Olmadan Sadece Kimlik İle Gireceğimiz Gürcistan Batumlu Dolu Dolu Bir Tur Erken Rezervasyon İmkanı İle 1650 TL Gibi Uygun Bir Fiyata Sizleri Bekliyor.
Ordu-Boztepe-Giresun-Akçaabat-, Uzungöl Yaylası-Rize-Fırtına Deresi-Ayder Yaylası-Gelintülü Şelalesi-Çamlıhemşin-Şenyuva Köprüsü ve Köyü-Konaklar Köyü-Zilkale-Palovit Şelalesi-Çat Vadisi-Zipline- Arhavi-Hopa- Batum-Borçka-Karagöl-Çay Fabrikası-Sürmene-Trabzon-Atatürk Köşkü

BORÇKA KARAGÖL FARKI İLE
BATUM TURU FARKI İLE
BİRBİRİNDEN GÜZEL YAYLA GEZİLERİ FARKI İLE
FIRTINA DERESİNDE RAFTİNG VE ZİPLİNE FARKI İLE

TUR PROGRAMI :

1. Gün: İZMİR- KUŞADASI – SÖKE- AYDIN – NAZİLLİ-DENİZLİ -ANKARA - SAMSUN
İzmir’den 15:30’da, Kuşadası’ndan17:00’da , Söke’den 17:30’da Aydın’dan 18:00 Nazilli'den 19:00 saatlerinde siz değerli konuklarımızı alarak seyahatimize başlıyoruz. Uygun molalar ile DENİZLİ – ANKARA – hattı üzeriden yol üzerindeki uygun bir tesiste kahvaltı (ekstra) olarak yaptıktan sonra Milli Mücadelemizin ilk adımı olan SAMSUN’a doğru yolumuza devam ediyoruz.

2. GÜN: SAMSUN-ORDU-GİRESUN
Günün ilk ışıklarıyla SAMSUN’ a varıp ekstra olarak sabah kahvaltımızın ardından sırasıyla ünlü heykeltıraş Henry Krippel tarafından yapilan dünyaca ünlü ATATÜRK HEYKELİNİ görüyoruz. Ayrıca Mustafa Kemal Atatürk 'un Samsun'da bulunduğu süre boyunca kaldığı Mantika Oteli'ni ziyaret ediyoruz. BANDIRMA VAPURU'nu ziyaretimizin ardından GİRESUN'da konaklıyoruz. Akşam yemeği otelimizde.

3. Gün : TRABZON-UZUNGÖL-SÜRMENE-LUSTRA YAYLASI-KARAESTER YAYLASI-RİZE
Otelde alacağımız kahvaltı sonrası Karadeniz'in geçmişteki medeniyetlerine başkentlik yapmış Trabzon’a doğru hareket ediyoruz. Bu güzide şehrimizde Kommenosuygarlina ait Ayasofya kilisesi (şu anda cami) ziyaretimiz sonrasında dilerseniz, Trabzon işi kazaziye ve telkari sanatının inceliklerini görüp satın alabilirsiniz. Trabzon’un en güzel manzarasına sahip olan ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vasiyetini kaleme aldığı ATATÜRK KÖŞKÜ’ ziyaretimizi de tamamlayıp Dünyaca ünlü UZUNGÖL’e rotamızı çeviriyoruz. Yol üzerinde ünlü Sürmene Bıçakları yakından tanımak için mola verip tabiat harikası UZUNGÖL’e ulaşıyoruz.Uzungöl'de gölün etrafında serbest zamanla yeşilin tonlarını seyredip dileyen misafirlerimiz ile minibüslerle Uzungöl'u yukardan görebileceğiniz LUSTRA ve KARAESTER YAYLALARI’na çıkıyoruz. Daha sonra Uzungöl' den ayrılıyoruz. Yolda Rize'nin ünlü Rize bezleri için alışveriş yapma imkanı da buluyoruz. RİZE 'de konaklıyoruz. Akşam yemeği otelimizde.

4. Gün: ARTVİN BORÇKA-KARAGÖL-GÜRCİSTAN BATUM
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Borçka'ya ve ardından minibüsler ile Karagöl'e gidiyoruz. Ardından öğle yemeğimizi Hopa’da aldıktan sonra BATUM'a giriş yapıyoruz. Zengin Gürcü kültürünü tanımak üzere turumuza başlıyoruz. Önce evli çiftlere şans getirdiğine inanılan SAİNT ANDREW HEYKELİ, ÇORUH NEHRİ, TERS BİNA, ORTA CAMİİ, BATUM LİMANI, ALFABE KULESİ ve Trajik Bir Aşk Hikayesini Sembolize EDEN ALİ VE NİNO KİNETİK HEYKELİ’’ni görerek, sehir merkezinde serbest zaman veriyoruz. Batum gezimizin ardından KAFKAS DANS gösterisini de kapsayan akşam yemeğimizi ekstra olarak alıp Sarp Sınır Kapısı’na doğru ilerleyip tekrar yurda giriş yapıyoruz. Rize’de Konaklama.

5.Gün : AYDER YAYLASI I-GELİNTÜLÜ ŞELALESİ-PALOVİT ŞELALESİ-ÇAMLIHEMŞİN-ZİLKALE- GİRESUN - ORDU
Otelde alacağımız kahvaltı sonrası çam ormanları, şaleleri ile bir tabiat harikası AYDER YAYLASI’nı keşfe çıkıyoruz. GELİNTÜLÜ ŞELALESİ’nden sonra isteyen misafirlerle minibüslerle, ihtişamı işe ünlü PALOVİT ŞELALESİ, SEVDALUK DİZİSİ’ nin çekildiği alanlar, KONAKLAR KÖYÜ ve ŞENYUVA KÖYÜ'nü gördükten sonra ÇİNÇİVA KÖPRÜSÜ'nde hatıra fotoğrafı çekimi yapıyoruz. Tarihi köprüler ve geçmişte yoğun olarak kullanılan ZİLKALE'yi görmek için zümrüt yeşili orman yolunda yolculuğumuza devam ediyoruz. Sonrasın da FIRTINA VADİSİ kenarına kurulu ÇAMLIHEMŞİN'e gelip otobüsümüze binerek GİRESUN’ a doğru hareket ediyoruz. Giresun’da GİRESUN ADASI’nı fotoğraflayıp, Giresun’ u panoramik gördükten sonra.Giresun da ki otelimize geçiyoruz.Giresun Konaklama

6. Gün: ORDU- SAMSUN – ANKARA- AYDIN – İZMİR
Otelde alacağımız kahvaltı sonrası. ORDU’ya ulaşıyoruz. Ordu'da KARADENİZ’in en güzel manzarasının görüldüğü yer olan Boztepe'ye teleferik ile çıkıyoruz ve molalarla birlikte FATSA üzerinden ordunun en güzel ilçelerinden olan ÜNYE’ye gelip M.Ö 200-250 yıllarında Kral Mithridates tarafından yaptırılan Ünye Kalesi'ni görüp, tarihte Amazonların yaşadığı Samsun'daki Terme İlçesi’ndeki gelip AMAZON KADIN HEYKELİ’ni görüyoruz . Sivas’ta doğup Samsun’un Çarşamba ilçesinde denize dökülen ülkemizin en önemli akarsularından olan YEŞİLIRMAĞI da görüp gezimizi nihayetlendirip dönüş yoluna giriyoruz. Samsun – Ankara Denizli güzergahında gerekli molalarımız sonrasında, szileri aldığımız yerlere bırakmak için Aydın ve İzmir’e ulaşıyoruz. Tarih, kültür ve doğa ile iç içe turun ardından, tatlı yorgunluklar ve bir sonraki White Sea Tour gezisine katılacak olabilmenin heyecanı ile tekrar buluşmak üzere ayrılıyoruz Bir dahaki White Sea Tour organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.
 

Fiyata dahil olan hizmetler:

 • Konforlu araçlarımızla ulaşım
 • Otellerde 4 Gece Konaklama
 • 4 Sabah Kahvaltısı, 3 Akşam Yemeği
 • %50 Kapasiteli Lüks Otobüslerle Ulaşım ve Çevre Gezileri (Minibüs Gerektirmeyen Yerlerdeki Ulaşım)
 • Otobüs içi İkramlar
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Milli Park Giriş Ücretleri
 • Seyahat Sigortası
 • White Sea Tour Güvencesi

Fiyata dahil olmayan hizmetler:

 • Müze Ören Yeri ve Teleferik Ücretleri
 • Yolda giderken alınacak Sabah Kahvaltısı,
 • Batum Turu düzenlendiği gün 1 Akşam yemeği
 • Yurt Dışı Çıkış Harcı 50 TL (Batum Turu için)
 • Gürcistan Batum Turu 80 TL (Batum’a pasaportsuz yeni kimlik ile kolaylıkla girilebilmekte)
 • AYDER YAYLASI Zilkale-Köyler-Palovit Şelalesi- Şenyuva Köprüsü(İsteğe Bağlı) 75 TL
 • ARTVİN BORÇKA KARAGÖL Turu (İsteğe Bağlı) 55 TL
 • Lustra Ve Karaester Yaylalarına Çıkış Ücreti (İsteğe Bağlı) 60 TL
 • Otellerde alınan ekstra yiyecek ve içecekler
 • 65 yaş üzeri yolcular için ek sürprim sigorta ücreti farkı alınır..