Kıbrıs

1.GÜN:
Siz değerli misafirlerimizle buluşma noktamızda ve saatimizde bir araya geliyoruz. İzmir Adnan Menderes Havaalanına doğru yola çıkıyoruz.(HAVAALANI TRANSFERİ FİYATA DAHİL). İşlemlerimizin ardından Lefkoşa’ ya uçuyoruz. Yaklaşık 1 saat 20 dk’lık yolculuğumuzun ardından Lefkoşa Ercan Havaalanına varıyoruz. Bizi bekleyen aracımıza geçiyoruz. İlk Durak yerimiz Gazimağusa. Yolculuk yorgunluğunu atmak ve Kahvaltı için (EKSTRA) mola veriyoruz. Kahvaltı molamızın ardından gezimize başlıyoruz. İlk durak yerimiz Mağusa Surları. Rehberimizden detaylı bilgileri aldıktan sonra sırasıyla Venedik Kalesi, Türkülere konu olan Mağusa Limanı, ST George Latin Kilisesi, Maraş Bölgesi (Panoromik) görüyoruz. Bir sonra ki durağımız olan Lefkoşa’ya hareket ediyoruz. Yol üzeri alış-veriş için serbest zaman veriyoruz size. Ve Başkent Lefkoşadayız. Panoromik şehir turumuzun ardından aracımızdan iniyoruz. Rehberimiz eşliğinde Lefkoşa sokaklarında yürüyoruz. İlk olarak şehir meydanında Venedikliler tarafından 1550 yılında yapılmış Venedik sütunu karşılıyor bizi. Ziyaretimizin ardından şehir merkezine ilerlemeye devam ediyoruz. Büyük Han’a ulaşıyoruz. Burada küçük bir mola veriyoruz. Molamızın ardından Bedesten ve Selimiye Camii ziyaretimiz başlıyor. Rehberimizden burasıyla ilgi bilgileri dinledikten sonra aracımıza dönüyoruz. Sonraki durağımız Barbarlık Müzesi. Barbarlık müzesi, Rumlar tarafından katledilen ve göçe zorlanan tüm masum soydaşlarımızın öyküsünü yansıtmaktadır bir bakıma. Buradaki ziyaretimizin ardından Girne’ye hareket ediyoruz. Yol üzerinde bulunan Boğaz Şehitliğinde Aziz Şehitlerimizi ziyaretimizin ardından Girne’ye ulaşıyoruz ve Merkezde bulunan Otelimize yerleşiyoruz.(Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeği Otelimizde)

2.GÜN:
Gezimizin ikinci gününde siz değerli misafirlerimize tam gün serbest zaman veriyoruz. Sizlere yardımcı olabilmek ve yönlendirebilmek için Otel Lobisinde hazır bulunacağız.

3.GÜN:
Otelden aldığımız sabah kahvaltısının ardından çıkışımızı yapıp araçlarımızdaki yerimizi alıyoruz. Gezimizin son gününde Lefke-Güzelyurt bölgelerini keşfedeceğiz. İlk durağımız Karaoğlan Şehitliği. Aziz şehitlerimizi ziyaret edip yakın tarih ile ilgili detaylı bilgileri Rehberimizden dinliyoruz.Güzelyurt gezimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Sırasıyla Mavi Köşk, Doğa ve Arkeoloji Müzesi, Mamas Manastırı ve Kilisesi, Atatürk Anıtı görüyoruz ve öğle yemeği için mola veriyoruz.(EKSTRA). Yemek molamızın ardından Doğası ve portakal ağaçlarıyla ünlü Lefke’ye ulaşıyoruz. Tarihi Osmanlı evleri arasında Lefke gezimizi tamamlayıp Ercan Havaalanına ulaşıyoruz İşlemlerimizin ardından 21:15 Uçağı ile Anavatana ulaşıyoruz. 
Güzel gezimizi geride bırakarak siz misafirlerimizle buluşma noktamızda tamamlayıp, bir sonraki WHİTE SEA TOUR Organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz
 

Fiyata dahil olan hizmetler:

  • Konforlu araçlarımızla ulaşım
  • Programda belirtilen çevre gezileri
  • Araç içi ikramlar ve servis
  • Rehberlik hizmeti
  • Seyahat sağlık sigortası
  • Sabah kahvaltısı

Fiyata dahil olmayan hizmetler:

  • Müze ve ören yeri giriş ücretleri
  • Programda belirtilenlerin dışındaki yiyecek, içecekler
  • Tüm özel harcamalarınız
  • Ekstra olarak belirtilmiş etkinlikler